∼ Novosti

Datum objave: 22. Svibanj 2017

UPISI U I. RAZRED OSNOVNE GLAZBENE ŠKOLE I.M.RONJGOV RIJEKA-PODRUČNI ODJEL KRK

    Provjera glazbenih predispozicija za upis u prvi razred Područnog odjela Glazbene škole Ivan Matetić Ronjgov Rijeka u Krku, za školsku godinu 2017./2018., održati će se 13. lipnja 2017. godine u gradu Krku, u prostorijama Osnovne škole Fran Krsto Frankopan s početkom u 17.00 sati. Za pristupanje provjeri (sluh, ritam, pjevanje pripremljene pjesmice) potrebna je prethodna prijava. Ispunjenu prijavnicu potrebno je dostaviti…

Datum objave:

REZULTATI LOKALNIH IZBORA 2017. – OPĆINA VRBNIK

REZULTATI IZBORA ZA OPĆINSKOG NAČELNIKA I OPĆINSKO VIJEĆE OPĆINE VRBNIK REZULTATI IZBORA ZA ČLANOVE MJESNOG ODBORA NASELJA VRBNIK, RISIKA I GARICA VIŠE O REZULTATIMA LOKALNIH IZBORA 2017. MOŽETE PROČITATI OVDJE.

Datum objave: 19. Svibanj 2017

RADOVI NA UREĐENJU ŠETNICE DO PLAŽE KOZICA PRIVEDENI KRAJU

RADOVI NA UREĐENJU ŠETNICE OD PLAŽE VAJAVINA DO PLAŽE KOZICA PRIVEDENI SU KRAJU. KAKO IZGLEDA NOVOUREĐENA ŠETNICA KOJA KROZ BOROVU ŠUMU POVEZUJE DVIJE PLAŽE MOŽETE POGLEDATI NA SLIJEDEĆIM FOTOGRAFIJAMA:

Datum objave:

RADOVI NA UREĐENJU PARKA NA TRGU SV. IVANA PRIVEDENI KRAJU

RADOVI NA UREĐENJU PARKA NA TRGU SV. IVANA PRIVEDENI SU KRAJU. OVAJ PROJEKT PROVEDENE JE UZ FINANCIJSKU POTPORU MINISTARSTVA REGIONALNOG RAZVOJA I FONDOVA EUROPSKE UNIJE I PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE. KAKO IZGLED NOVOUREĐENI PARK U SAMOM CENTRU VRBNIKA MOŽETE POGLEDATI NA SLIJEDEĆIM FOTOGRAFIJAMA:

Datum objave:

POZIV DAVATELJIMA KRVI-HITNO!!!

Gradsko društvo Crvenog križa Krk i Zavod za transfuzijsku medicinu Rijeka   UPUĆUJU  POZIV  DAVATELJIMA   KRVI Poštovani davatelji krvi i svi koji to želite postati, Zbog povećanih potreba i nedostataka zaliha krvi mole se građani,posebno davatelji krvne grupe A+, A-, B+ i AB-, da se odazovu u što većem broju akciji davanja krvi koja će se održati dana…

Datum objave: 17. Svibanj 2017

JAVNO PREDAVANJE-ZAMJENA AZBESTNIH KROVOVA I FASADA

JLS-i otoka Krka i Ponikve eko otok Krk d.o.o., u suradnji s udrugom Moj otok organiziraju   JAVNO PREDAVANJE-Zamjena azbestnih krovova i fasada Predavanje će se održati 19.06.2017. u Velikoj vjećnici Grada Krka, u 18.00 sati. Na predavanju će biti riječi o utjecaju azbesta na zdravlje i okoliš, o zakonskim obvezama, o kvalitetnijim zamjenskim materijalima…

Datum objave:

FIUMANKA 2017.

OVE GODINE FIUMANKA SE ODRŽAVA OD 7. DO 11. LIPNJA, A VIŠE O SAMOM DOGAĐANJU MOŽETE PROČITATI OVDJE.

Datum objave: 15. Svibanj 2017

U OPĆINI VRBNIK ODRŽANA AKCIJA “PLAVA ČISTKA 2017.”

U suradnji sa udrugom Žmergo iz Opatije, i Općina Vrbnik dala je svoj doprinos, održanoj svjetskoj eko akciji World Cleanup 2017. „Plava čistka“, čišćenju priobalja, mora i podmorja koja se je održala u subotu 13.05.2017. godine. Cilj „Plave čistke“ je podizanje svijesti građana Hrvatske o njihovoj ulozi u stvaranju i načinu odlaganja otpada, a kulminacija je…

Datum objave:

NAJAVA HUMANITARNE AKCIJE POD NAZIVOM “OTOK KRK AKTIVAN ZA TEA”

  U sklopu kompleksa Sportsko-rekreativnog centra Josip Uravić Pepi u nedjelju, 21. svibnja 2017. godine, s početkom u 12.00 sati, održat će se cjelodnevna humanitarna akcija Otok Krk aktivan za Tea, čiji je cilj prikupljanje novčanih sredstava za nastavak liječenja malenog Tea Jelenovića. U ovom pravom sportsko-glazbenom spektaklu, koji će krenuti svečanim otvorenjem uz mimohod…

Datum objave: 12. Svibanj 2017

OBAVIJEST OBVEZNICIMA PLAĆANJA KOMUNALNE NAKNADE

OBAVIJEST OBVEZNICIMA PLAĆANJA KOMUNALNE NAKNADE

Datum objave:

OTVOREN NATJEČAJ ZA DODJELU SREDSTAVA UDRUGAMA NA HRVATSKIM OTOCIMA

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo je Natječaj za prijavu projekata udruga na otocima usmjerenih na održivi razvoj otoka kojim se udrugama na otocima dodjeljuje financijska potpora u iznosu od 490.500,00 kn za 2017. godinu. Opći cilj Natječaja: financijskom potporom omogućiti provedbu projekata udrugama na otocima u skladu s održivim razvojem hrvatskih otoka…

Datum objave:

OBAVIJEST OPĆINSKOG IZBORNOG POVJERENSTVA OPĆINE VRBNIK

OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO OPĆINE VRBNIK  RADI ZAPRIMANJA IZVJEŠĆA O FINANCIRANJU IZBORNE PROMIDŽBE I IZVJEŠĆA O PRIMLJENIM DONACIJAMA  DEŽURA U SUBOTU 13.05.2017. U VREMENU OD 09:00 DO 16:00 SATI.   OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO PREDSJEDNIK  

Datum objave:

IZVJEŠĆA KANDIDACIJSKE LISTE GRUPE BIRAČA, NOSITELJ LISTE: ZLATKO BRUSIĆ

IZVJEŠĆE O PRIMLJENIM DONACIJAMA ZA FINANCIRANJE IZBORNE PROMIDŽBE I IZVJEŠĆE O TROŠKOVIMA IZBORNE PROMIDŽBE ZA RAZDOBLJE OD 18.04.2017. DO 13.05.2017.

Datum objave:

ALA ŠU! – NOVI PORTAL ZA PROMOCIJU DOGAĐANJA OTOKA KRKA

POKRENUT ALA ŠU!, NOVI PORTAL ZA PROMOCIJU DOGAĐANJA OTOKA KRKA ( www.ala-su.com) Turistička zajednica otoka Krka, svjesna sve većih izazova i očekivanja na razvoju ponude doživljaja i unapređenja konkurentnosti, u suradnji s turističkim zajednicama pokrenula je novi portal za promociju objedinjenih programa događanja na otoku Krku, uvođenjem In Destination sustava informiranja turista u destinaciji. Nakon…

Datum objave: 11. Svibanj 2017

ZAKON O OBITELJSKOM POLJOPRIVREDNOM GOSPODARSTVU U JAVNOJ RASPRAVI

U javnoj raspravi je Zakon o obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu kojem je svrha definirati obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo kao organizacijski  oblik u kojem se obavljaju gospodarske djelatnosti poljoprivrede i s njom povezane dopunske djelatnosti, način i uvjete za upis u Registar OPG-a, prava i obveze OPG-a, odabir i odgovornost nositelja OPG-a, zapošljavanje na OPG-u, te nadzor nad primjenom…

∼ Dokumenti

Datum objave: 12. Svibanj 2017

OBAVIJEST OBVEZNICIMA PLAĆANJA KOMUNALNE NAKNADE

Datum objave: 8. Svibanj 2017

U suradnji sa udrugom Žmergo iz Opatije, i Općina Vrbnik dati će svoj doprinos, održanoj svjetskoj eko akciji World Cleanup 2016. „Plava čistka“, čišćenju priobalja, mora i podmorja koja će se održati u subotu 13.05.2017. godine.

Cilj „Plave čistke“ je podizanje svijesti građana Hrvatske o njihovoj ulozi u stvaranju i načinu odlaganja otpada, a kulminacija je zajednička akcija, s ciljem uključivanja što većeg broja volontera.

POZIVAMO SVE ŽITELJE NAŠE OPĆINE DA DAJU DOPRINOS OVOJ HVALEVRIJEDNOJ AKCIJI

U akciju će biti uključen i brod čistač Dezinsekcije d.o.o. Rijeka, a u luci Vrbnik i Sv. Marku osigurat će se kontejneri za prihvat prikupljenog otpada.

Okupljanje učesnika radi rasporeda čišćenja:

-          iz Vrbnika u 8,30 sati – Namori

-          iz Risike u 8,30 sati – u Sv. Marku

Čišćenje nedostupnih plaža (Kostrijčica i Rasohi):  9,00 sati – polazak broda iz Vrbnika

Čišćenje dostupnih plaža, kopnenim putem ( Kozica, Zgribnica, Pod Kovač, Mala Javna, Javna, Melska, Sv. Marek, Supovica) :  9,00 sati  – početak akcije, na pojedinim plažama

Molimo učesnike da ponesu rukavice te alatke za čišćenje.

Na kraju akcije za sve učesnike biti će organiziran roštilj.

Kako bi što lakše mogli dogovarati aktivnosti i koordinirati sam tijek akcije molimo učesnike da svoje sudjelovanje najkasnije do 11.05.2017. prijave osobama za kontakt:

Općina Vrbnik tel. 857-099 Domagoj Gršković

TZO Vrbnik tel. 857-479 Sanja Polonijo

Napomena: U slučaju kiše akcija se odgađa za iduću subotu 20.05.

 

Datum objave:

Na temelju članka 5. Uredbe o postupku davanja koncesijskog odobrenja na pomorskom dobru („Narodne novine“, broj 36/04,63/08, 133/13 i 63/14) i članka 59. Statuta Općine Vrbnik („Službene novine Primorsko-goranske županije“, broj 31/09, 33/09, 15/13 i 25/13) Općinska načelnica Općine Vrbnik, donijela je

 

GODIŠNJI PLAN UPRAVLJANJA POMORSKIM DOBROM

za  2017.godinu

 

Ovim Planom se utvrđuje redovno upravljanje pomorskim dobrom, briga o zaštiti i održavanju pomorskog dobra u općoj uporabi, sredstva za redovno upravljanje pomorskim dobrom, popis djelatnosti iz Jedinstvenog popisa djelatnosti na pomorskom dobru koje se mogu obavljati na području Općine Vrbnik te mikrolokacije za obavljanje tih djelatnosti u 2017.godini.

GODIŠNJI PLAN UPRAVLJANJA POMORSKIM DOBROM ZA 2017.GODINU MOŽETE PROČITATI OVDJE.

Datum objave: 3. Svibanj 2017

VOZNI REDOVI – vrijedi od 05.09.2016.

Datum objave: 27. Travanj 2017

Hitno!!!

Rokovi su kratki

Obavještavaju se poljoprivrednici da prijave štete nastale 22.4.2017. od mraza Općinskom povjerenstvu za procjenu štete od elementarnih nepogoda u Općini Vrbnik, osobno, na elektronsku adresu procelnik@opcina-vrbnik.hr ili dominik.grskovic@gmail.com ili pz-vrbnik@ri.t-com.hr .

Prilikom prijave dostavite broj k.č. na kojoj je nastala šteta, koliko je trsova posađeno na istoj te koliko je trsova uništeno od mraza.

Primorsko-goranska županija proglasila je  elementarnu nepogodu za područje Općine Vrbnika.

Općinsko povjerenstvo za procjenu štete od elementarnih nepogoda

PRILOG:

ODLUKA ŽUPANA PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJE O PROGLAŠENJU ELEMENTARNE NEPOGODE ZA GRAD NOVI VINODOLSKI I OPĆINU VRBNIK

OBRAZAC ZA PRIJAVU ŠTETE OD MRAZA

Datum objave: 25. Travanj 2017

OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO OPĆINE VRBNIK RADI ZAPRIMANJA KANDIDACIJSKIH LISTA /KANDIDATURA DEŽURA:

- 24., 25., 26., 27. I 28. TRAVNJA TE 2. SVIBNJA 2017. GODINE U VREMENU OD 08:0 DO 15:30 SATI

- 30. TRAVNJA I 01. SVIBNJA 2017. GODINE U VREMENU OD 10:00 DO 14:00 SATI

- 3. SVIBNJA 2017. GODINE U VREMENU OD 08:00 DO 20:00 SATI

- 4. SVIBNJA 2017. GODINE U VREMENU OD 08:00 DO 24:00 SATI

 

IZBORNO POVJERENSTVO MOŽETE KONTAKTIRATI NA SLIJEDEĆOM BROJEVIMA:

- 091 544 9637

- 091 948 3800

- 091 234 5055

OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO OPĆINE VRBNIK-RADNO VRIJEME

Datum objave: 21. Travanj 2017

OBAVJEŠTAVAJU SE MJEŠTANI OPĆINE VRBNIK DA SE OD PONEDJELJKA 24.04.2017. AUTOBUSNA STANICA LINIJSKOG PRIJEVOZA AUTOTRANSA PREMJEŠTA SA TRGA SV. IVANA NA PARKIRALIŠTE U ULICI BRAĆE TRINAJSTIĆ  ZBOG PARKIRANJA NA OKRETIŠTU ZA AUTOBUS.

Datum objave: 14. Travanj 2017

SRETAN USKRS