∼ Novosti

Datum objave: 7. Srpanj 2017

FINANCIJSKI IZVJEŠTAJ O FINANCIRANJU IZBORNE PROMIDŽBE

Financijski izvještaj o financiranju izborne promidžbe -nezavisna lista ZLATKO BRUSIĆ NEZ.LISTA BRUSIĆ300617

Datum objave: 3. Srpanj 2017

DARIVANJE KRVI

Dana 10.07.2017. godine održati će se akcija darivanja krvi od 08:00-14:00 sati u Domu zdravlja u Krku. Budući da je u ljetnim mjesecima povećana potreba za svim krvnim grupama, molimo vas odazovite se akciji darivanja krvi 10.07.2017. u što većem broju, kako bismo mogli spasiti ono najvrjednije LJUDSKI ŽIVOT. Hvala svima koji će se odazvati…

Datum objave: 28. Lipanj 2017

2. izložba krčke ovce

Program izložbe krčke ovce možete pogledati ovdje POZIVNICA

Datum objave: 27. Lipanj 2017

Konstituirajuća sjednica općinskog vijeća

Vijeće je konstituirano dana 19.6.2017. Zapivijece. 01-17 konstituiranje 2017 ODBORA MANDATNA PITANJA 2017 ODBORA IZBOR IMENOVANJE 2017 Odluka ostavka 2017 predsjednik IZBOR 2017 potpredsjednik IZBOR

Datum objave: 19. Lipanj 2017

Obavijest fizičkim i pravnim osobama

Obavijest fizičkim i pravnim osobama na koje se odnose Odluke o davanju u zakup bez javnog poziva na koje je Ministarstvo poljoprivrede dalo suglasnost Pozivaju se da u roku od 30 dana, odnosno u razdoblju od 16. lipnja 2017. do 16. srpnja 2017. podnesu Agenciji za poljoprivredno zemljište, Zagreb, Ulica grada Vukovara 78., zahtjev za…

Datum objave: 16. Lipanj 2017

BESPLATNA OBUKA ZA NEPLIVAČE U 2017.

BESPLATNA OBUKA NEPLIVAČA U 2017. GODINI-POZIV

Datum objave: 14. Lipanj 2017

HSK podmiruje školarinu sudionicima VI. seminara Bunjevačkog stvaralaštva, 18.-22.7.2017., Tavankut, Vojvodina

Hrvatski sabor kulture, krovna udruga kulturno-umjetničkog amaterizma u RH i HKPD “Matija Gubec” Tavankut i ove godine pozivaju sve voditelje, plesače i svirače, zaljubljenike u folklornu umjetnost da dio ljeta provedu na izvoru Bunjevačke kulture i budu dio VI. Seminara Bunjevačkog stvaralaštva koji će se od 18.-22.7.2017. održati u Tavankutu, Vojvodina. Za 12 prijavljenih (prijavnica…

Datum objave:

U OPĆINI DOBRINJ ODRŽAN 63. KRČKI FESTIVAL FOLKLORA

Proteklog je vikenda na dobrinjskoj Placi održani 63. izdanje najstarijeg festivala ove vrste u Hrvatskoj - Krčki festival folklora. Da se podsjetimo, prvi je festival pod nazivom Festival folklora otoka Krka održan 1935. godine u Omišlju, a utemeljili su ga prof. Ivan Matetić Ronjgov, skladatelj, melograf i glazbeni pedagog, prof. Slavko Zlatić, skladatelj, dirigent, glazbeni pedagog i glazbeni…

Datum objave: 12. Lipanj 2017

KONSTITUIRAJUĆA SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VRBNIK-POZIV

KONSTITUIRAJUĆA SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VRBNIK MATERIJALI ZA KONSTITUIRAJUĆU SJEDNICU OPĆINSKOG VIJEĆA

Datum objave:

OCJENA O PROCJENI UTJECAJA NA OKOLIŠ PROJEKTA POD NAZIVOM “UREĐENJE KOMPLETNE INFRASTRUKTURE SERVISNE ZONE ZABRDI”

Informacija o zahtjevu za ocjenu o potrebi procjene utjecaja zahvata na okoliš Elaborat zaštite okoliša Link na stranicama Ministarstva zaštite okoliša i energetike: http://puo.mzoip.hr/hr/opuo/opuo-postupci-2017.html

Datum objave: 9. Lipanj 2017

KONAČNI REZULTATI IZBORA ZA OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VRBNIK

KONAČNI REZULTATI IZBORA ZA OPĆINSKOG NAČELNIKA OPĆINE VRBNIK

Datum objave: 8. Lipanj 2017

POZIV NA DRUŽENJE S PONIKVOM NA 18. FIUMANKI

PONIKVE EKO OTOK KRK POZIVA VAS NA DRUŽENJE U SKLOPU 18. “FIUMANKE” I SAJMA “PLAVO ZELENI FIUMANKA EXPO”. ŠTAND PONIKAVA BITI ĆE POSTAVLJEN U RIJECI (RIVA BODULI), 9. I 10. LIPNJA , OD 9,00 DO 21,00 SAT. PONIKVE -LETAK HUMANITARNA AKCIJA-POZIV      

Datum objave: 7. Lipanj 2017

ZAKLJUČAK O FINANCIRANJU SMJEŠTAJA DJECE U VRTIĆ I MARENDE ZA UČENIKE OŠ

ZAKLJUČAK O FINANCIRANJU SMJEŠTAJA DJECE U VRTIĆ I MARENDE ZA UČENIKE OŠ

Datum objave: 6. Lipanj 2017

KONAČNI REZULTATI IZBORA ZA ČLANOVE OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VRBNIK

REZULTATI IZBORA ZA ČLANOVE OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VRBNIK POSTALI SU KONAČNI S 24.05.2017. GODINE. KONAČNE REZULTATE MOŽETE PREUZETI OVDJE.

∼ Dokumenti

Datum objave: 7. Srpanj 2017

Financijski izvještaj o financiranju izborne promidžbe -nezavisna lista ZLATKO BRUSIĆ

NEZ.LISTA BRUSIĆ300617

Datum objave: 28. Lipanj 2017

Program izložbe krčke ovce možete pogledati ovdje POZIVNICA

Datum objave: 19. Lipanj 2017

Obavijest fizičkim i pravnim osobama na koje se odnose Odluke o davanju u zakup bez javnog poziva na koje je Ministarstvo poljoprivrede dalo suglasnost

Pozivaju se da u roku od 30 dana, odnosno u razdoblju od 16. lipnja 2017. do 16. srpnja 2017. podnesu Agenciji za poljoprivredno zemljište, Zagreb, Ulica grada Vukovara 78., zahtjev za sklapanje ugovora o privremenom korištenju sukladno članku 48. stavku 1. Zakona o poljoprivrednom zemljištu ( Narodne novine broj 39/13 i 48/15) i Naputku ministra poljoprivrede za postupanje u primjeni odredbe članka 51. stavka 3. Zakona o poljoprivrednom zemljištu (Narodne novine“, br. 53/17).

http://www.zemljiste.mps.hr/novosti/vijesti/obavijest-fizi%C4%8Dkim-i-pravnim-osobama/

 

Datum objave: 6. Lipanj 2017

REZULTATI IZBORA ZA ČLANOVE OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE VRBNIK POSTALI SU KONAČNI S 24.05.2017. GODINE.

KONAČNE REZULTATE MOŽETE PREUZETI OVDJE.

Datum objave:

REZULTATI IZBORA ZA ČLANOVE MJESNIH ODBORA ZA NASELJA NA PODRUČJU OPĆINE VRBNIK POSTALI SU KONAČNI OD  26.05. 2017. GODINE.

KONAČNE REZULTATE MOŽETE PREUZETI OVDJE.

Datum objave: 5. Lipanj 2017

REZULTATI 2. KRUGA IZBORA ZA NAČELNIKA OPĆINE VRBNIK

VIŠE INFORMACIJA O REZULTATIMA 2. KRUGA GLASOVANJA MOŽETE PRONAĆI NA INTERNETSKIM STRANICAMA DIP-a.

Datum objave:

Obavještavamo šumoposjednike da će se od 1. do 13.lipnja 2017. održati javni uvid u Programa gospodarenja za gospodarsku jedinicu Vrbnik – Baška. Programom su obuhvaćene katastarske općine Baška, Batomalj, Dobrinj, Draga Baška, Garica, Punat, Soline, Stara Baška, Sužan i Vrbnik.

Primjerak programa sa O3( pregled etata ) i O1( vlasnici /posjednici ) obrascima, moguće je pogledati u prostorijama općine Vrbnik od 8 do 14 sati. Sve informacije mogu se dobiti na telefon Službe u uredu Čavle, Trg Hrvatskih branitelja 1, telefon 051/742 182. Eventualne primjedbe mogu se upisati u za to predviđenu bilježnicu, koja će se nalaziti uz Program.

Javna rasprava će se održati 13.lipnja. 2017 (utorak), u 16:00 sati u prostoriji općine Vrbnik, Trg Škujica 7. Prisustvovati će predstavnici izvođača radova i Službe , te održati prigodno predavanje.

Pozivamo šumoposjednike i zainteresirane građane da se odazovu pozivu i svojim aktivnim sudjelovanjem, primjedbama i prijedlozima doprinesu što kvalitetnijem konačnom sadržaju ovog Programa za gospodarenje šumama šumoposjednika.

 Maja Bukovac, dipl.ing.šum.

Datum objave: 12. Svibanj 2017

OBAVIJEST OBVEZNICIMA PLAĆANJA KOMUNALNE NAKNADE