∼ ANKETA – PRIKUPLJANJE INFORMACIJA O POTREBI USKLAĐIVANJA I PRILAGOĐAVANJA RADNOG VREMENA DJEČJIH VRTIĆA S POTREBAMA RODITELJA

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavilo je Poziv „Unaprjeđenje usluge za djecu u sustavu ranog predškolskog odgoja i obrazovanja“. Dječji vrtić „Katarina Frankopan“ anketom će prikupljati podatke o stvarnim potrebama roditelja za cjelodnevnim radom vrtića na području otoka Krka (Grad Krk,Općina Omišalj, Općina Malinska – Dubašnica, Općina Dobrinj, Općina Baška, Općina Vrbnik).

Anketu  provodimo s ciljem prikupljanja informacija o potrebi usklađivanja i prilagođavanja radnog vremena dječjih vrtića s potrebama roditelja .

Ovu informaciju dostavljamo Vam na znanje.

Anketu možete pogledati i ispuniti ovdje- ANKETA ZA RODITELJE


Objavljeno: 25. travnja 2018