∼ BROŠURA MINISTARSTVA TURIZMA ZA SUFINANCIRANJE TURISTIČKIH PROJEKATA KROZ EU FONDOVE 2014.-2020.

Cilj i svrha ove brošure je upoznati sudionike iz svih razina sustava turističkih zajednica te svih razina javnog i privatnog turističkog sektora kako primijeniti ne samo relevantna teorijska, već i praktična znanja o načinima poboljšanja svojih aktivnosti vezanih uz sufinanciranje turističkih projekata.

Brošura prikazuje pregled EU fondova za razdoblje 2014.-2020. godine u sektoru turizma (LIFE+, Cosme, Horizon 2020, Kreativna Europa, Erasmus+, EaSi, PROGRESS), mogućnostima kroz Operativni program “Konkurentnost i kohezija”, Operativni program “Učinkoviti ljudski potencijali”, Program ruralnog razvoja 2014.-2020., te Operativni program za pomorstvo i ribarstvo.

Brošuru možete preuzeti OVDJE.


Objavljeno: 18. ožujka 2015