∼ DARIVANJE KRVI – CRVENI KRIŽ

Poštovani,

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Krk održat će se u ponedjeljak, 06. travnja 2020. godine, u osnovnoškolskoj sportskoj dvorani (Trg krčkih glagoljaša) u gradu Krku, između 08.00 i 14.00 sati. 

Svi darivatelji krvi uz predočenje darivateljske knjižice mogu iz svojih mjesta doći na akciju, dok se one koji prvi put daruju krv moli da na sljedeći e-mail: crveni.kriz.krk@gmail.com pošalju svoje osobne podatke (OIB, ime i prezime) kako bi im se za dan akcije mogla izdati propusnica. Također, svim darivateljima, dolaskom na akciju, bit će osigurane zaštitne maske za lice, dok će se dezinficijens za ruke nalaziti na ulazu u dvoranu. Parkiranje će, za sve sudionike akcije, biti organizirano na parkiralištu osnovne škole.

Molimo Vas da na Vašim stranicama hitno ažurirate obavijest o darivanju krvi zbog promjene mjesta darivanja!

Hvala i s poštovanjem,

Patricia Depikolozvane Jakominić

Marija Jakominić

ravnateljica GDCK Krk

Gradsko društvo 

Crvenog križa Krk

Trg Svetog Kvirina 1

51500 Krk

E-mail: crveni.kriz.krk@gmail.com

Tel: 051/221-094

Fax: 051/222-123

OIB: 31501920607


Objavljeno: 3. travnja 2020