∼ FEEL SO FINE: GLAZBENA VIKEND-POSLASTICA U VRBNIKU

Prekrasni Vrbnik na otoku Krku, točnije njegov glavni Trg Škujica, bit će od 31.7. do 02.08. nezaobilazno mjesto za sve ljubitelje kvalitetnog rocka, bluesa i indieja. Premijerno izdanje manifestacije FEEL SO FINE WEEKEND u tri će dana publici predstaviti sedam izvođača: Radio Aktiv, Stray Dogg, J.R. August, Rolin Humes, Irena Žilić, M.O.R.T. i Kundyak Mezhie. Iza cijelog projekta stoji Hangtime Agency koja je nastala udruživanjem ljudi koji stoje iza projekata kao što su Good Vibrations, Muzika Je Zvonko Radost, Schmeck Daddy i Dozvoljeni Četvrtak, a uz svesrdnu pomoć PZ Gospoja iz Vrbnika. Događanje su podržali TZO Vrbnik i konoba Zlatna žlahtina. Valja naglasiti da je ULAZ BESPLATAN, a svi će posjetitelji osim glazbe moći uživati i u žlahtini, šurlicama te ostalim delicijama koje nudi ovaj prelijepi srednjovjekovni grad.


Objavljeno: 29. srpnja 2015