∼ FESTIVAL “ZLATNI OTOK PJEVA 2015.”

U 6. izdanju festivala Zlatni otok pjeva koji će se održati u petak 27. studenoga 2015. u sportskoj dvorani krčke srednje škole “Hrvatski kralj Zvonimir” s početkom u 20,30 sati nastupit će dvanaest mladih pjevačica i pjevača iz mjesta Nenadići, Čižići, Kostrene, Malinske, Punta, Vrha, Krka i Rijeke.

U revijalnom djelu predstavit će se sudionici Velikog i Malog mikrofona iz Buzeta te plesačka skupina iz Kraljevice. Gošća večeri bit će Tamara Brusić. Voditeljica programa bit će Irena Grdinić. Stručni žiri u sastavu Robert Grubišić, Alan Poropat i Tamara Brusić odlučit će tko su najbolji.

Kao i do sada, najboljeg debitanta ili debitanticu nagradit će nezavisni internetski portal otok-krk.org.

Ulaznice su 20 kuna.

Najava festivala Zlatni otok pjeva 2015.


Objavljeno: 24. studenoga 2015