∼ GOSPODARSKI SAJAM U VARAŽDINU

Poštovani,

šaljemo Vam poziv za predstavljanje na 6. Gospodarskom sajmu u Varaždinu 22. i 23. svibnja 2020. na Kapucinskom trgu u centru Varaždina!  Predviđeno je predstavljanje gradova, općina, tvrtki, obrtnika, OPG-a,vinara. Omogućite svojim obrtima, OPG-ima, tvrtkama i ostalim gospodarstvenicima izlaganje na sajmu. Županije, gradovi i općine, predstavite svoje gospodarstvo, turizam i gastronomiju. Također u cjelodnevni program možemo uvrstiti vaš KUD, glazbenu skupinu ili lokalni sastav. Na sajam ćemo međuostalim pozvati učenike završnih razreda srednjih škola u Varaždinskoj i Međimurskoj županiji, tako da će to biti prilika za tvrtke koje trebaju radnike.

privitak:

Iskoristite navedene cijene sa 50% popusta na izlaganje na ovogodišnjem GSV-u do 10.05.2020. i rezervirajte svoje mjesto na vrijeme.
Objavljeno: 2. ožujka 2020