∼ HSK podmiruje školarinu sudionicima VI. seminara Bunjevačkog stvaralaštva, 18.-22.7.2017., Tavankut, Vojvodina

Hrvatski sabor kulture, krovna udruga kulturno-umjetničkog amaterizma u RH i HKPD “Matija Gubec” Tavankut i ove godine pozivaju sve voditelje, plesače i svirače, zaljubljenike u folklornu umjetnost da dio ljeta provedu na izvoru Bunjevačke kulture i budu dio VI. Seminara Bunjevačkog stvaralaštva koji će se od 18.-22.7.2017. održati u Tavankutu, Vojvodina.

Za 12 prijavljenih (prijavnica u privitku) HSK podmiruje trošak školarine jer je već 8 mjesta popunjeno.

U slučaju iznimnog odaziva HSK zadržava pravo ograničiti broj osoba iz iste udruge. Prijave su produžene do 30.6.2017. godine.

Poziv Tavankut

Prijavnica Tavankut

VI. Seminara Bunjevačkog stvaralaštva

 

 

 

 

 

 

VI. Seminara Bunjevačkog stvaralaštva 2017


Objavljeno: 14. lipnja 2017