∼ INFO DAN HBORA

INFO DAN

HBOR Područni ured za Primorje i Gorski kotar u suradnji sa LAG Kvarnerski otoci i Udruženjem obrtnika otoka Krka organizira individualne razgovore poduzetnika s voditeljicom Područnog ureda, Vesnom Bartolović Stančić koji će se održati u prostorijama LAG Kvarnerski otoci, Krk, Vršanska 14, u ponedjeljak 19. studenog 2018. godine u vremenu od 10,00 do 14,00 sati.

Svi zainteresirani poduzetnici ili oni koji to planiraju postati, mogu se prijaviti za besplatno stručno savjetovanje o mogućnostima kreditiranja, odnosno financiranja investicijskih ulaganja ili drugih aktivnosti putem programa HBOR-a na e-mail: v.bartolovic@hbor.hr.

 

 

Maja Kirinčić, mag.oec.

Voditeljica LAG-a “Kvarnerski otoci”

Vršanska 14, Krk

____________________________

E: maja.kirincic@kvarnerski-otoci.hr

M:  091 503 3481

 

 


Objavljeno: 12. studenoga 2018