∼ JAVNI POZIV IZNAJMLJIVAČIMA ZA PODNOŠENJE ZAHTJEVA NA PROGRAM KREDITIRANJA “KVARNER FAMILY 2015.” NA PODRUČJU PGŽ

PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA

Upravni odjel za turizam, poduzetništvo i ruralni razvoj

 Na temelju Odluke o raspisivanju Javnog poziva iznajmljivačima za podnošenje zahtjeva na Program kreditiranja „Kvarner Family 2015.“ na području Primorsko-goranske županije (KLASA:022-04/15-01/28, URBROJ: 2170/1-01-01/6-15-10 od dana 27. srpnja 2015.) objavljuje

 OBAVIJEST O JAVNOM POZIVU ZA

PROGRAM KREDITIRANJA „KVARNER FAMILY 2015.“

Projekt dodjele oznake kvalitete “Kvarner Family” pokrenula je Primorsko-goranska županija, a provodi ga Turistička zajednica Kvarnera u suradnji s turističkim zajednicama – članicama.

Iznajmljivači zainteresirani za podnošenje zahtjeva na Program kreditiranja „Kvarner Family 2015.“ na području Primorsko-goranske županije mogu Javni poziv te obrazac zahtjeva za kredit i popis dokumentacije, koju treba priložiti uz zahtjev, preuzeti s Internet stranice Primorsko-goranske županije: www.pgz.hr. pod poveznicom Natječaji.

POPIS PRILOGA:

JAVNI POZIV

OBAVIJEST

DOKUMENTACIJA

IZJAVA

OBRASCI ZA PRIJAVU

ZAHTJEV ZA KREDIT

 

 


Objavljeno: 14. siječnja 2016