∼ JAVNI POZIV ZA MALE I SREDNJE PODUZETNIKE

MINISTARSTVO TURIZMA U SURADNJI S MINISTARSTVOM PODUZETNIŠTVA I OBRTA OBJAVILO JE JAVNI POZIV ZA OTVORENI ISKAZ INTERESA MALIH I SREDNJIH PODUZETNIKA ZA ULAGANJE U RAZVOJ NOVIH I INOVATIVNIH TURISTIČKIH PROIZVODA I/ILI POBOLJŠANJE POSTOJEĆIH, KOJI DOPRINOSE RAZVOJU TURISTIČKIH DESTINACIJA, KROZ PROJEKTE:

1. KAMPOVA KOJI ćE NAKON ZAVRŠETKA PROJEKTA IMATI KATEGORIJU 4 I 5 ZVIJEZDICA KAO I DODATNE SADRŽAJE
2. MARINA KOJA ĆE NAKON ZAVRŠETKA PROJEKTA IMATI KATEGORIJU  4 I 5 SIDARA KAO I DODATNE SADRŽAJE
3. TEMATSKIH PARKOVA
 
PRIJAVITELJI PROJAKTA MOGU BITI MIKRO, MALO I SREDNJE PODUZEĆE SUKLADNO DEFINICIJI MALIH I SREDNJIH PODUZEĆA NA NAČIN UTVRĐEN U PRILOGU 1. DEFINICIJA MALIH I SREDNJIH PODUZEĆA  UREDBE KOMISIJE (EU) 651/2014.
JAVNI POZIV OTVOREN JE DO 30.06.2015., A ZAHTJEV SE PODNOSI NA PROPISANOM OBRASCU ISKLJUČIVO ON-LINE PRIJAVOM NA INTERNET STRANICAMA MINISTARSTVA TURIZMA (www.mint.hr)
VIŠE INFORMACIJA MOŽETE PRONAĆI OVDJE.
 
U PRILOGU SE NALAZE:
 
JAVNI POZIV
OBRAZAC ZAHTJEVA

 

 

 


Objavljeno: 3. lipnja 2015