∼ NAJAVA HUMANITARNE AKCIJE POD NAZIVOM “OTOK KRK AKTIVAN ZA TEA”

Slikovni rezultat za OTOK KRK AKTIVAN ZA TEA

 

U sklopu kompleksa Sportsko-rekreativnog centra Josip Uravić Pepi u nedjelju, 21. svibnja 2017. godine, s početkom u 12.00 sati, održat će se cjelodnevna humanitarna akcija Otok Krk aktivan za Tea, čiji je cilj prikupljanje novčanih sredstava za nastavak liječenja malenog Tea Jelenovića.

U ovom pravom sportsko-glazbenom spektaklu, koji će krenuti svečanim otvorenjem uz mimohod svih sudionika, prezentacijom svojih (sportskih) vještina sudjelovat će članovi Udruge Osjeti ritam, Atletskog kluba Krk, Karate kluba Krk Croatia, Judo kluba Krk, Kickboxing kluba Omišalj, Brdsko biciklističkog kluba Otok Krk, Košarkaškog kluba Krk, Nogometnog kluba Krk i Nogometnog kluba Vihor.

Nakon sportskog, u glazbenom dijelu programa, s početkom u 18.00 sati, predstavit će se Elemental, Mia Dimšić, Insula, Nadzorni odbor, Open Road, L’amour, SuperCover band, Neven Barac, Antonio Kristofić, Stefany Žužić te Melanija Purić i Xfinity band. Program će voditi Davor Jurkotić i Neno Gržetić, što znači da je d

obar provod i više nego zagarantiran.

KRATKU NAJAVU HUMANITARNE AKCIJE MOŽETE POGLEDATI OVDJE.

PLAKAT "OTOK KRK AKTIVAN ZA TEA"


Objavljeno: 15. svibnja 2017