∼ NOVO-OD 16.SRPNJA IZDAVANJE OTOČNIH ISKAZNICA U POSLOVNICAMA HRVATSKE POŠTE

OD 16. SRPNJA HRVATSKA POŠTA PREUZIMA ZAPRIMANJE ZAHTJEVA I IZDAVANJE OTOČNIH ISKAZNICAOd 16. srpnja 2015. godine svi korisnici prava na povlašteni prijevoz u obalnom linijskom pomorskom prometu, svoje zahtjeve za izdavanje otočnih iskaznica za osobe kao i otočnih iskaznica i vinjeta za vozila, moći će predati na jednom od 114 prodajnih mjesta Hrvatske pošte d.d..
Svi korisnici koji su svoje zahtjeve predali ili će predati do 16. srpnja kod agenta Jadrolinije, svoje zahtjeve će tu i realizirati, odnosno na tim mjestima će i preuzeti svoje otočne iskaznice.
Za sve informacije vezano uz izdavanje otočnih iskaznica obratiti će te se na prodajna mjesta Hrvatske pošte d.d..
Popis svih poslovnica Hrvatske pošte na kojima se mogu predati zahtjevi korisnika dostupan je OVDJE.
 

Objavljeno: 15. srpnja 2015