∼ OBAVIJEST – MOST KRK

kolnik mosta Krk na DC102 je trenutno u sanaciji, pri čemu se izvode radovi na južnom prometnom traku iznad velikog luka a promet se odvija dvosmjerno naizmjenično po sjevernom traku. Ovim putem Vas u ime Autoceste Rijeka-Zagreb d.d. obavještavam da će se promet preko mosta Krk posve obustaviti u noći od srijede 11. studenog u 22h do četvrtka 12. studenog u 05h te u slučaju potrebe (dovršetak radova) i u noći od četvrtka 12. studenog u 22h do petka 13. studenog u 05h, zbog potrebe za interventnim zahvatom na oštećenom kolničkom asfaltnom zastoru navedenog prometnog traka koji je u funkciji prometa. Prelazak preko mosta će biti moguć jedino interventnim službama preko zone gradilišta uz pratnju ophodarskog vozila (po jedno vozilo će biti dežurno sa svake strane mosta te se treba javiti ophodaru). U slučaju bilo kakvih promjena, bit ćete na vrijeme obaviješteni.

Za sve upite stojimo na raspolaganju.

S poštovanjem,

Sanjin-Velebit Pešut, dipl.ing.građ.

Tehnički sektor

Rukovoditelj službe provedbe

        Autocesta Rijeka-Zagreb d.d.

        Širolina 4, HR- 10000 Zagreb

        Mobitel: +385 99 6515 360

        Telefon: +385 1 6515 360

        e-mail: velebit@arz.hr

        www.arz.hr


Objavljeno: 9. studenoga 2020