∼ OBAVIJEST O SEMINARU: “ENERGETIKA U SLUŽBI TURIZMA:UZMITE POTICAJE I OPTIMIZIRAJTE POSLOVANJE”

Pozivamo Vas da se prijavite na seminar:  ENERGETIKA U SLUŽBI TURIZMA: UZMITE POTICAJE I OPTIMIZIRAJTE POSLOVANJE!, koji će Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost održati 27. siječnja 2015. s početkom u 10:00 sati, u Zagrebu, Oreškovićeva 6H/1.Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost u 2015. će godini osigurati sredstva za energetske preglede i uvođenje sustava upravljanja energijom, energetsku obnovu zgrada, obiteljskih, višestambenih i komercijalnih, kupnju električnih i hibridnih vozila, treninge eko vožnje i ostale mjere energetske učinkovitosti u prometu te projekte korištenja obnovljivih izvora energije. Sredstva će, između ostalog, biti dostupna i turističkom sektoru! Kroz programe Fonda moći će se ostvariti sredstva za  poticanje uporabe sunčeve energije u kampovima, ulaganja u toplinske sunčeve sustave te povećanje učinkovitosti rashladnih sustava u hotelima i drugim turističkim objektima.
Kome je seminar namijenjen?
Seminar je namijenjen zaposlenima u hotelima, hotelskim lancima, hostelima, kampovima, privatnim iznajmljivačima, zaposlenima u ekoturizmu, osobito menadžerima i poduzetnicima iz turističkog sektora – vlasnicima, voditeljima, upraviteljima te svim ostalim osobama zainteresiranima za ostvarivanje prava na poticaje u svrhu energetske učinkovitosti.
Cijena kotizacije za  ovaj seminar iznosi 1.250,00 kuna + PDV.
U prilogu se nalazi program, informacije o predavačima te prijavnica za seminar. Online se možete prijaviti ovdje.
PREDAVAČI:
Dr. sc. Vesna Bukarica, FZOEU
Sunčana Matić, FZOEU
Nikola Blažeković, FZOEU
Dr. sc. Robert Pašičko, UNDP
Zoran Bogunović, EBRD
Za dodatne informacije obratite nam se s povjerenjem!

Poslovni centar znanja
Tel: + 385 1 6326 000, 6326 085
Mob: + 385 91 6500 480, + 385 91 6400 832
e-mail: poslovni-centar-znanja@poslovni.hr

PRILOG:

POZIV

PROGRAM

PREDAVAČI

PRIJAVNICA

 


Objavljeno: 20. siječnja 2015