∼ OBAVIJEST ZA POLJOPRIVREDNIKE

Poštovani,

Centar za poljoprivredu i ruralni razvoj Primorsko-goranske županije u suradnji sa konzultantskom kućom Poslovni biro PBIRO d.o.o. iz Rijeke organizira besplatnu radionicu „Potpore za razvoj poljoprivrednih djelatnosti u 2018.“.

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju u lipnju 2018. objavila je Natječaj za provedbu tipa operacije 6.3.1. Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava, pa je PBIRO d.o.o. pripremio kratku radionicu u trajanju maksimalno 2 školska sata, a koja bi obuhvaćala slijedeće teme:

•             Prihvatljivost prijavitelja,

•             Prihvatljivost investicije/troškova,

•             Opće informacije o potporama za razvoj poljoprivrednih djelatnosti koje se mogu ostvariti kroz Mjeru 4 i Mjeru 6 Programa ruralnog razvoja.

Temeljem brojnih upita poljoprivrednika primjećeno je kako potencijalnim prijaviteljima najveći problem predstavlja razumijevanje složenih natječajnih uvjeta, te prepoznavanje vlastite i investicijske sukladnosti s istima.

Radionica bi za polaznike bila u potpunosti besplatna i održala bi se u prostorijama Centra za poljoprivredu i ruralni razvoj u Staroj Sušici, Karolinska cesta 87. Termin održavanja radionice predlažemo u period od 24. do 28. rujna 2018. godine.

Stoga Vas ovim putem pozivamo, a sve kako bi zajedničkim snagama motivirali poljoprivredna gospodarstva te im pomogli u apliciranju za bespovratna sredstva za razvoj poslovanja, da prijavite Vaš interes za sudjelovanje na radionici najkasnije do 15. rujna ove godine, na e-mail: grbac@hi.ht.hr, ili na telefon 791-066 odnosno mobitel 099 80 50 113.

Radujemo se Vašem dolasku i zahvaljujemo na suradnji te Vas srdačno pozdravljamo.

S poštovanjem,

 

Dalibor Šoštarić, dipl.ing.

Ravnatelj

 

Centar za poljoprivredu i ruralni razvoj

Primorsko-goranske županije

Stara Sušica, Karolinska cesta 87, 51314 Ravna Gora

T +385 51 791 066

F +385 51 791 066

M +385 98 1721 256

E cprr@hi.ht.hr

W www.cprr.hr


Objavljeno: 4. rujna 2018