∼ OBAVIJEST ŽUPANIJSKE LUČKE UPRAVE KRK ZA SVE KORISNIKE VEZOVA U LUKAMA NA PODRUČJU OPĆINE VRBNIK

ŽUPANIJSKA LUČKA UPRAVA KRK TRENUTNO RADI NA REVIZIJI I NOVIM UGOVORIMA O KORIŠTENJU VEZOVA U LUKAMA. PREMA EVIDENCIJI ŽUPANIJSKE LUČKE UPRAVE KRK I KONTROLI DOKUMENTACIJE, USTANOVLJENO JE DA VELIKI BROJ KORISNIKA VEZOVA NIJE DOSTAVIO POTREBNE DOKUMNETE ZA POTPISIVANJE UGOVORA.

OVIM PUTEM MOLE SE SVI KORISNICI DA DOSTAVE POTREBNU DOKUMNETACIJU (KOPIJA OSOBNE ISKAZNICE, KOPIJA PLOVIDBENE DOZVOLE I UVJERENJE O PREBIVALIŠTU (IZVADITI NA MUP-u)) NA ADRESU ŽUPANIJSKE LUČKE UPRAVE KRK ILI PUTEM ELEKTRONIČKE POŠTE ( info@zluk.hr ).

ZA SVE NEJASNOĆE I PITANJA MOŽETE SE OBRATITI NA BROJ TELEFONA 051/220-165 (ŽUPANIJSKA LUČKA UPRAVA KRK, TRG BANA JOSIPA JELAČIĆA 5, KRK).


Objavljeno: 30. studenoga 2015