∼ OTOK KRK UŠAO U KLUB NAJBOLJIH EUROPSKIH DESTINACIJA

Slikovni rezultat za TZO KRK

OTOK KRK je polovinom svibnja ušao u klub najboljih europskih destinacija , a što se može vidjeti na portalu , službenim web stranicama Europskih najboljih odredišta:

EUROPEAN BEST DESTINATIONS-KRK

 

„Najbolje Europske destinacije“ je europska organizacija sa sjedištem u Bruxellesu, a oformljena za promicanje kulture i turizma u Europi. U suradnji sa organizacijama u turizmu i turističkim uredima rade na promicanju boljeg razumijevanja bogatstva raznolikosti i kvaliteti europskih destinacija. Kroz svoj portal organizacija je postavljena kao glavna platforma za pružanje informacija o europskim odredištima , najposjećenijim destinacijama putem web stranice i socijalnih mreža koje do sada imaju 2,5 milijuna posjetitelja i tisuće sljedbenika na Facebook , Twitteru , Googlu i Pinterestu. Putem portala svjetski putnici imaju pristup najboljim fotografijama, video zapisima, turističkim turama kao i top temama koje se nude za više od 3 milijuna putnika za 355 destinacija, 2200 novinara i 1800 profesionalaca u turizmu. Ulaskom otoka Krka u najveću mrežu turističkih ureda u Europi , dobivamo ekskluzivne prednosti promocije svih odredišta otoka na međunarodnom tržištu kao i mogućnost sudjelovanja u poznatim on line natjecanjima za najbolje europske destinacije – European Best Destinations.

(AUTOR: TURISTIČKA ZAJEDNICA OTOKA KRKA)


Objavljeno: 13. lipnja 2016