∼ PONIKVE SMS-BESPLATNE SERVISNE INFORMACIJE

TRGOVAČKO KOMUNALNO DRUŠTVO PONIKVE U NOVU TURISTIČKU SEZONU ULAZI S NOVOM PONUDOM ZA KORISNIKE SVOJIH USLUGA. RIJEČ JE O MOGUĆNOSTI PRIMANJA BESPLATNIH SERVISNIH INFORMACIJA O RADOVIMA NA VODOVODNOJ MREŽI ILI PROBLEMIMA U VODOOPSKRBI, I TO PUTEM SMS-a.

DA BISTE REGISTRIRALI OVU USLUGU POTREBNO JE NAJPRIJE PRONAĆI ŠIFRU PARTNERA, INAČE PETEROZNAMENKASTI BROJ, U ZAGLAVLJU RAČUNA. POTOM NA BROJ 099 6654 777 PROSLIJEDITE PORUKU S TEKSTOM: ponikve.xxxxx.da. UMJESTO x-eva UNESITE ŠIFRU PARTNERA KAKO BI SUSTAV MOGAO PREPOZNATI VAŠU ADRESU I SLATI VAM PORUKE VEZANE ISKLJUČIVO ZA VAŠU ULICU.

AKO VIŠE NE ŽELITE PRIMATI SERVISNE INFORMACIJE, USLUGU BRZO I JEDNOSTAVNO MOŽETE ODJAVITI. NAIME, NA BROJ 099 6654 777 POTREBNO JE POSLATI PORUKU S TEKSTOM: ponikve.xxxxx.ne. UMJESTO x-eva, KAO I U PRETHODNOM POSTUPKU, UNESITE ŠIFRU PARTNERA, A ZA SVEGA NEKOLIKO SEKUNDI PRIMITI ĆETE POTVRDU O ODJAVI S LISTE ZA SLANJE PORUKA.

U SLUČAJU DA SE ŽELITE INFORMIRATI O RADOVIMA I PROBLEMIMA U VODOOPSKRBI NA VIŠE LOKACIJA VALJA ISTAKNUTI KAKO JE ZA JEDAN MOBITEL BROJ REGISTRACIJA NEOGRANIČEN. U TOM SLUČAJU POTREBNO JE REGISTRIRATI SE ZA SVAKU ŠIFRU PARTNERA ZASEBNO, ŠTO U KONAČNICI VRIJEDI I ZA ODJAVU USLUGE.

AKO ZABORAVITE JESTE LI UOPĆE REGISTRIRANI, ODNOSNO ZA KOJU ADRESU, NA BROJ 099 6654 777 POŠALJITE PORUKU S TEKSTOM: ponikve.status, KAKO BISTE DOBILI POTREBNE INFORMACIJE – REGISTRIRANU ŠIFRU PARTNERA, IME I PREZIME TE ADRESU.

VIŠE O SVEMU PROČITAJTE NA SLIJEDEĆEM LINKU http://ponikve-krk.info/.

DETALJNIJE UPUTE DANE SU U PRIVITKU.

 


Objavljeno: 2. lipnja 2014