∼ POTICANJE KORIŠTENJA OBNOVLJIVIH IZVORA ENERGIJE I ENERGETSKE UČINKOVITOSTI U OBITELJSKIM KUĆAMA

Otočne općine i Grad Krk, Energetskim tim te Trgovačko-komunalno društvo Ponikve eko otok Krk d.o.o. u suradnji s Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, između 06. i 12. veljače, ove godine, organiziraju pet radionica vezanih uz objavu javnih natječaja za poticanje korištenja obnovljivih izvora energije i energetske učinkovitosti u obiteljskim kućama. Poziv na radionice možete pogledati OVDJE.

Ovoga puta radionica neće biti održana u Općini Vrbnik iz razloga što je Općina iskoristila sve raspoložive subvencije za 2014. godinu dok je ostalim općinama ostalo još subvencija, ukoliko se dobiju nova sredstva za 2015. godinu, odnosno kada Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost raspiše javni natječaj biti će organizirane nove radionice za sve pa tako i za stanovnike Općine Vrbnik. Svatko tko želi može prisustvovati nekoj od ovih radionica i tražiti odgovore na pitanja koja ga zanimaju glede OIE i EnU.

 Radionice će se održati prema sljedećem rasporedu:

 
06. veljače
 
 Malinska
 
 Velika vijećnica
 
 18.00
 
09. veljače
 
 Punat
 
 Narodni dom
 
 18.00
 
10. veljače
 
 Omišalj
 
 Općina Omišalj
 
 18.00
 
11. veljače
 
 Dobrinj
 
 Osnovna škola
 
 18.00
 
12. veljače
 
 Baška
 
 Galerija Zvonimir
 
 18.00

Objavljeno: 4. veljače 2015