∼ PREDSTAVLJANJE NATJEČAJA ZA PRIJAVU PROJEKATA USMJERENIH MLADIMA

ZAKLADA ZA POTICANJE PARTNERSTVA I RAZVOJA CIVILNOG DRUŠTVA IZ PULE JE TEMELJEM SPORAZUMA O PARTNERSTVU POTPISANIM S NACIONALNOM ZAKLADOM ZA RAZVOJ CIVILNOG DRUŠTVA PREUZELA DIO PROVEDBENIH AKTIVNOSTI NATJEČAJA MINISTARSTVA.

VIŠE O ZAKLADI MOŽETE PRONAĆI NA SLIJEDEĆEM LINKU http://www.civilnodrustvo-istra.hr/.

POZIVAJU SE SVI PREDSTAVNICI ORGANIZACIJA CIVILNOG DRUŠTVA I JEDINICA LOKALNE SAMOUPRAVE NA JEDNOSATNO PREDSTAVLJANJE NATJEČAJA ZA PRIJAVU PROJEKATA USMJERENIH MLADIMA KOJE ĆE SE ODRŽATI 5. LIPNJA 2014. U PROSTORIJAMA VELIKE VIJEĆNICE GRADA KRKA NA ADRESI TRG BANA JOSIPA JELAČIĆA 2 S POČETKOM U 15 SATI.

SUDJELOVANJE JE POTREBNO POTVRDITI NA ADRESI e-POŠTE zaklada@civilnodrustvo-istra.hr NAJKASNIJE DO 4.LIPNJA 2014.

POZIV SE NALAZI U PRIVITKU.


Objavljeno: 2. lipnja 2014