∼ PRIJENOSNI ŠALTER MUP-a U OPĆINI VRBNIK

Dana 10.01.2017. godine prijenosni šalter s opremom za obavljanje upravnih poslova u vremenu od 09,00 do 11,00 sati nalaziti će se na području Općine Vrbnik, u prostorijama Narodnog doma, na adresi: TRG ŠKUICA 7, VRBNIK.

Ovim putem građani mogu obaviti poslove prijave i odjave prebivališta i boravišta, ishodovati uvjerenje o prebivalištu i matičnom broju građana, podnijeti zahtjeve za osobne iskaznice, putovnice, vozačke dozvole, registraciju vozila i dr. Pozivamo građane, posebno one kojima je otežan dolazak u šalter salu Policijske postaje Krk, da iskoriste mogućnost rješavanja navedenih upravnih poslova bliže svom domu, odnosno mjestu prebivališta ili boravišta.  Napominjemo da je potrebno da građani ponesu fotografije potrebne za izradu dokumenta.

(OBAVIJEST POLICIJSKE POSTAJE KRK)

 

 


Objavljeno: 4. siječnja 2017