∼ PRIJENOSNI ŠALTER MUP-a U VRBNIKU

Dana 13. listopada 2015. godine prijenosni šalter s opremom za obavljanje upravnih poslova u vremenu od 09,00 do 13,00 sati nalazit će se na području Općine Vrbnik u prostorijama Narodnog doma u Vrbniku na adresi:  Trg Škujica 7.

Ovim putem građani mogu obaviti poslove prijave i odjave prebivališta i boravišta, ishodovati uvjerenje o prebivalištu i matičnom broju građana, podnijeti zahtjeve za osobne iskaznice, putovnice, vozačke dozvole, registraciju vozila i dr. Pozivamo građane, posebno one kojima je otežan dolazak u šalter salu Policijske postaje Krk, da iskoriste mogućnost rješavanja navedenih upravnih poslova bliže svom domu, odnosno mjestu prebivališta ili boravišta. Napominjemo da je potrebno da građani ponesu fotografije potrebne za izradu dokumenta.


Objavljeno: 24. rujna 2015