∼ PROGRAM OSPOSOBLJAVANJA ZA POSLOVE SAKUPLJAČA/ICE, PROIZVOĐAČA/ICE I PRERAĐIVAČA/ICE LJEKOVITOG, AROMATIČNOG I ZAČINSKOG BILJA

LAG Kvarnerski otoci u suradnji sa Ustanovom za obrazovanje odraslih Program Plus organizira predavanje na temu:

SAKUPLJANJE, PROIZVODNJA I PRERADA LJEKOVITOG, AROMATIČNOG I ZAČINSKOG BILJA

U cilju promocije cjeloživotnog programa obrazovanja – osposobljavanja za poslove Sakupljača, proizvođača i prerađivača ljekovitog, aromatičnog i začinskog bilja. Program je verificiran od Ministarstva znanosti i obrazovanja. Između ostalog razgovarati će se o atraktivnim temama vezanim uz uzgoj, proizvodnju i preradu aromatičnog, ljekovitog i začinskog bilja, te ujedno promovirati i Program obrazovanja kao mogućnost samozapošljavanja.

Termin predavanja je:

Krk –  20.01.2017. u Velikoj gradskoj vijećnici u Krku, Trg bana Josipa Jelačića 2 u 17:00 sati.

 

Prijave možete podnijeti na jovana@kvarnerski-otoci.hr

PRILOG:

– LETAK


Objavljeno: 16. siječnja 2017