∼ PROJEKT “OŽIVLJAVANJE U ZAJEDNICI”

MINISTARSTVO ZDRAVLJA POKRENULO JE NACIONALNI PROGRAM JAVNO DOSTUPNE RANE DEFIBRILACIJE POD NAZIVOM “POKRENI SRCE-SPASI ŽIVOT” O KOJEM VIŠE MOŽETE PROČITATI NA www.miz.hr . DO SADA JE U OKVIRU PROGRAMA U RH POSTAVLJENO 150 AVD UREĐAJA I EDUCIRANO JE 873 GRAĐANA-LAIKA ZA PRUŽANJE OSNOVNIH MJERA ODRŽAVANJA ŽIVOTA UZ KORIŠTENJE AVD-a.

EDUKACIJSKE AKTIVNOSTI SE NASTAVLJAJU KROZ PROJEKT “OŽIVLJAVANJE U ZAJEDNICI” KOJEG PROVODE HRVATSKI ZAVOD ZA HITNU MEDICINU I HRVATSKO DRUŠTVO ZA JAVNO ZDRAVSTVO HRVATSKOG LJEČNIČKOG ZBORA. VIŠE O SAMO PROJEKTU MOŽETE PROČITATI OVDJE.

SVOJU ZAINTERESIRANOST ZA ORGANIZIRANJEM JEDNODNEVNIH RADIONICA NA NAVEDENU TEMU MOŽETE ISKAZATI SLANJEM MAIL-a NA nikolina@opcina-vrbnik.hr ILI POZIVOM NA BROJ 051 857 099 SVAKIM RADNIM DANOM OD 7,00 DO 15,30 SATI, ZAKLJUČNO SA 9.03.2015.


Objavljeno: 20. veljače 2015