∼ PROŠLOG VIKENDA U VBNIKU ODRŽANA MANIFESTACIJA “DANI VINA OTOKA KRKA-VRBNIK 2016”

U VRBNIKU SU I OVE GODINE ODRŽANI “DANI VINA OTOKA KRKA-VRBNIK 2016.” I TO 26. 08. I 27.08.2016. GODINE. GOSTI SU BILI VINARI I IZLAGAČI IZ OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE I TAMBURAŠKI SASTAV „HRVATSKI SOKOL“ IZ OSJEKA. SVEČANO OTVORENJE MANIFESTACIJE, KOJEM JE PRISUSTVOVAO I MINISTAR TURIZMA GOSP. ANTON KLIMAN ODRŽANO JE 26.08.2016. GODINE S POČETKOM U 20,00 SATI, A SAMA MANIFESTACIJA TRAJALA JE PUNA DVA DANA, ODNOSNO DO 27.08.2016. GODINE.

NOVINA U ODNOSU NA PROŠLU GODINU JE NOĆNA BICIKLIJADA „VRBNIK WINE&BIKE NIGHT“ KROZ VRBNIČKO POLJE S DEGUSTACIJOM VRBNIČKE ŽLAHTINE.

VIŠE DETALJA O SAMOJ MANIFESTACIJI  MOŽETE PRONAĆI NA FACEBOOK STRANICAMA TZO VRBNIK ILI NA FACEBOOK STRANICAMA POPI’ I POJEDI.

EVO I FOTOGRAFIJA IZ KOJIH SE NAJBOLJE MOŽE VIDJETI KAKO JE TO IZGLEDALO PROŠLOG VIKENDA U VRBNIKU:

 


Objavljeno: 31. kolovoza 2016