∼ RASPISAN NATJEČAJ ZA GRAĐANSKE AKCIJE “NAŠ DOPRINOS ZAJEDNICI”

Zaklada je 15.4.2015.g. objavila natječaj za građanske akcije „Naš doprinos zajednici“. Natječaj se raspisuje za organizacije sa sjedištem u Istarskoj, Primorsko-goranskoj, Karlovačkoj, Sisačko-moslavačkoj i Krapinsko-zagorskoj županiji.

Građanska akcija je jednokratna akcija koja potiče na aktivizam, poboljšava kvalitetu življenja ili općeg dobra u lokalnoj zajednici. Akcija treba biti potaknuta od strane skupine pojedinaca u lokalnoj zajednici koji na prepoznati problem odgovaraju dobrovoljnim volonterskim radom, znanjem ili materijalnim dobrima

Pravo prijave na natječaj imaju udruge, zaklade i ustanove sa sjedištem u gore navedenim županijama.

Maksimalan iznos financijske podrške je do Kn 13.000,00, a maksimalno trajanje akcije je 3 mjeseca u razdoblju od 1.7.2015. do 31.12.2015. godine.

Ukupan fond natječaja je Kn 195.000,00 a dodijelit će se ukupno 15 financijskih podrški.

Više informacija o natječaju možete pronaći u Uputama za prijavu i Tekstu natječaja koje zajedno sa natječajnom dokumentacijom možete pronaći OVDJE.


Objavljeno: 15. travnja 2015