∼ Rijeka2020 – Europska prijestolnica kulture traži 27 susjedstava-Prezentacijska radionica projektnog pravca „27 susjedstava“ u Vrbniku

 

Slikovni rezultat za rijeka 2020

 

U ponedjeljak 24. listopada 2016. s početkom u 15 sati u prostoru Općine Vrbnik, Trg Škujica 7 u Vrbniku, organizirat će se prezentacija  programa “27 susjedstava“, jednog od sedam programskih pravaca u okviru programa “Rijeka 2020 – Europska prijestolnica kulture”.

Osim upoznavanja  sudionika s programskim pravcem “27 susjedstava”, namjera je osvijestiti zajedničke potencijale te predložiti kako putem njih odgovoriti na društveno kulturne izazove, potaknuti na suradnju i motivirati sudionike na uključivanje u ovaj projektni pravac. U praktičnom dijelu sudionici će dobiti upute kako kvalitetno popuniti prijavni obrazac i timovima jedinica lokalne samouprave olakšati proces prijave projekata. Više o projektu i prijavi na www.rijeka2020.eu/27s

Potvrde o sudjelovanju dostavljaju se putem e-maila: otoci27@rijeka2020.eu. Mole se sudionici da sa sobom ponesu blok za pisanje i olovke. Prezentacija s radionicom započet će u 15 sati s planiranim trajanjem do 17 sati uz nekoliko pauza s osiguranim osvježenjem za sve sudionike.


Objavljeno: 20. listopada 2016