∼ RJEŠENJE O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA

RJEŠENJE O ODREĐIVANJU BIRAČKIH MJESTA

RJEŠENJE O ODREĐIVANJU POSEBNIH BIRAČKIH MJESTA ZA PODRUČJE OTOKA KRKA

OPĆINA VRBNIK

1. Biračko mjesto broj 1. Vrbnik, Zgrada Općine, prizemlje, Vrbnik, Trg Škujica 7 koje obuhvaća birače s prebivalištem u Vrbniku: Bočina, Braće Trinajstić, Dr. Marijana Valkovića, Draga, Dragutina Parčića, Dverca, Dvor, Frankopanska, Galija, Glagoljaška ulica, Glavača, Gornji Supec, Gospoja, Grohot, Grškoviće prolaz, Japnenica, Kovačnica, Lokvica, Mala placa, Mokri dvor, Nad Kovač, Namori, Opjica, Placa Vrbničkog statuta, Plokata, Pod Jabelnu, Pod Keštel, Pod Zvonik, Pojana, Popa Frana Volarića, Popa Ivana Feretića, Potočina, Pred Sparov zid, Rajski put, Retec, Roč, Saliž, Smokovec, Sri Markovi, Stari put, Supec, Supeška ulica, Šenoin put, Šipun, Škujica, Trg kralja Zvonimira, Trg Svetog Ivana, Ulica Dr. Mate Dvorničića, Ulica Josipa Antona Petrisa, Ulica Jupojica, Ulica Presv. križ, Varoš, Vinišća, Vinogradska, Vitezićeva, Vrani, Vrtec, Vrtni put, Zagradi.

2. Biračko mjesto broj 2. Risika, Zgrada Stare škole, Vrbnik, Risika bb, koje obuhvaća birače s prebivalištem u: Risika: Risika

3. Biračko mjesto broj 3. Garica, Zgrada Stare škole, Vrbnik, Garica bb, koje obuhvaća birače s prebivalištem u: Garica: Garica, Kampelje: Kampelje PREDSJEDNIK

 


Objavljeno: 1. rujna 2016