∼ SAVJETOVANJE O NADZORU FINANCIRANJA POLITIČKIH AKTIVNOSTI (REDOVNOM GODIŠNJEM NADZORU) I NADZORU FINANCIRANJA IZBORNA PROMIDŽBE NA LOKALNIM IZBORIMA

DRŽAVNO IZBORNO POVJERENSTVO RH ĆE U SKLOPU IZVRŠENJA JEDNE OD MJERA IZ AKCIJSKOG PLANA ZA 2015. I 2016.  UZ STRATEGIJU SUZBIJANJA KORUPCIJE MINISTARSTVA PRAVOSUĐA 30.STUDENOG 2016. U RIJECI ODRŽATI SAVJETOVANJE O NADZORU FINANCIRANJA POLITIČKIH AKTIVNOSTI (REDOVNOM GODIŠNJEM NADZORU) I NADZORU FINANCIRANJA IZBORNE PROMIDŽBE  NA LOKALNIM IZBORIMA.

CILJANA SKUPINA SUDIONIKA SAVJETOVANJA SU ČLANOVI PREDSTAVNIČKIH TIJELA JEDINICA LOKALNE I PODRUČNE (REGIONALNE) SAMOUPRAVE IZABRANI S LISTE GRUPE BIRAČA S PODRUČJA PGŽ I PREDSTAVNICI POLITIČKIH STRANAKA SA SJEDIŠTEM NA PODRUČJU PGŽ.

PRIJAVE ZA SUDJELOVANJE NA  NAVEDNOM SAVJETOVANJU MOGU SE PODNIJETI DRŽAVNOM IZBORNOM POVJERENSTVU RH DO 18.STUDENOG 2016.

SVA DODATNA POJAŠNJENJA, UPUTE I OBRAZAC PRIJAVE MOŽETE PREUZETI OVDJE.

 


Objavljeno: 14. studenoga 2016