∼ TOP 1000 RH POLJOPRIVREDE

U cilju poboljšanja tržišnog statusa poljoprivrednih proizvođača poljoprivredni portal agroklub.com u suradnji s županijama provodi projekt Internacionalizacije agrara s identificiranjem 1.000 predstavnika hrvatske poljoprivrede. Cilj je projekta podizanje konkurentnosti poljoprivrednih proizvođača te kreiranje pozitivne klime za razvoj sektora i animiranje inozemnih investicija te otkupljivača. Više o svemu možete pročitati OVDJE ili se za pomoć možete obratiti LAG-u “Kvarnerski otoci” (lag@kvarnerski-otoci.hr, http://www.kvarnerski-otoci.hr/ )

Besplatan upis za sve proizvođače: Svi zainteresirani mogu se besplatno upisati u ovu bazu podataka preko internetske stranice www.agroklub.com/proizvodjaci kroz tri kratka koraka. Prvi se odnosi na opće informacije o proizvođaču, u drugom se opsuje opseg primarne proizvodnje, a u trećem se traže informacije o finalnom proizvodu. Jedini uvjet je da proizvođači imaju e-mail adresu na koju će im nakon registracije dolaziti informacije o potražnji za njihovim proizvodima.

Slikovni rezultat za agroklub


Objavljeno: 14. srpnja 2015